ساری یاب

ایران، مازندران،ساری

تلفن : 0428 3327 011

موبایل:73 703 22 911 98+

ایمیل: info[a]sariyab.com

گوگل ادز

تقریبا هفتاد میلیون کاربر ایرانی و میلیادها کاربر کاربر خارجی هر روز برای یافتن خدمات خاص در گوگل بدنبال محصولات و خدمات شما می گردند. تبلیغات گوگل می تواند به راحتی شما را در معرض دید میلیادها کاربر قرار دهد. برای این کار کار شما نیاز به مشاورین با تجربه دارید که علاوه بر مدیریت بهتر کمپین تبلیغاتی گوگل شما، از اتلاف هزینه و زمان شما هم جلوگیری کند. قطعا مجموعه ساری یاب در این امر می تواند به شما کمک کند.
<h2> چرا تبلیغ در گوگل باعث موفقیت شما خواهد شد؟</h2>
چرا تبلیغات در گوگل باعثافزایش بهره وری و فروش می شود؟
تبلیغات در گوگل بدین صورت است که به ازای پرداخت پول به شرکت گوگل وبسایت شما برای کلمات مشخصی در صفحات اول گوگل قرار می گیرد.
برای مثال شما یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس و یا مبلمان مخصوص فضای باز دارید. و دوست دارید اگر کسی در گوگل تعمیر گیربکس دنا پلاس و یا مبلمان حصیری فضای باز جست و جوی کرد شما را در صفحات اول نمایش دهد.
برای این کار از سرویس تبلیغات گوگل یا همان google ads استفاده می شود.
در ضمن لازم به ذکر است که شما برای نمایش تبلیغات در صفحات اول گوگل پولی پرداخت نمی کنید، فقط اگر کسی بر روی لینک وبسایت شما کلیک کرد و و ارد سایت شما شد از شارژ حساب گوگل شما هزینه کسر می شود.
<h2>هزینه تبلیغات گوگل به چه صورت است؟</h2>
با توجه به اینکه تبلیغات در گوگل بصورت مزایده ای است، هزینه هر کلیک بر اساس حجم کلمه کلیدی و همچنین رقبای شما محاسبه می شود.
برای مثال شرکتی برای کلمه کلیدی تعمیر گیربکس دنا برای هر کلیک در گوگل مبلغ ۲ درهم پرداخت می کند. شما برای اینکه بالاتر از شرکت رقیب قرار بگیرید باید هزینه بالاتر از شرکت رقیب پرداخت کنید. البته برای اینکه هزینه های رقیب برای کلمات کلیدی را بتوانید به خوبی کنترل کنید فقط با سعی و خطا به این نتیجه می رسید و راه دیگری وجود ندارد.
لازم به ذکر است برای شروع کار شما باید یک حساب گوگل برای خود تهیه کنید و گوگل برای هر کلیک بر روی لینک وبسایت شما مبلغی را از حساب شما کسر می کند. در صورت تمام شدن شارژ حساب شما می توانید ان را مجددا شارژ نمایید.
مجموعه ساری یاب با توجه به ۵ سال سابقه در تبلیغات گوگل می تواند در جهت مدیریت ، مشاوره و انتخاب کلمات کلیدی بهتر به مجموعه شما کمک کند. تا همچنین کلمات کلیدی بهتر با هزینه کمتر و همین طور زمانبدی خوب برای نمایش در گوگل را داشته باشید.
<h3>جهت مشاوره بیشتر و ثبت سفارش همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.</h3>