ساری یاب

ایران، مازندران،ساری

تلفن : 0428 3327 011

موبایل:73 703 22 911 98+

ایمیل: info[a]sariyab.com

پیامک انبوه

آیا تبلیغات ارسال پیامک انبوه مفید است یا مضر؟

ارسال پیامک انبوه بصورت هدفمند می تواند بسیار مفید باشد. با سامانه ارسال پیامک ساری یاب می توانید به یک محدوده خاص جغرافیایی، افراد و شغل ها و اصناف مورد نظر بازار هدف، و یا حتی سن و جنسیت خاص پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.
البته باید بازار هدف ارسال پیامک انبوه با موضوع کسب و کار شما مرتبط باشد. مثلا اگر قصد ارسال پیامک برای مهدکودک را دارید باید برای پدر و مادران بازه سنی ۳۰ الی ۴۰ سال منطقه جغرافیایی محدوده ی مهد کودک را باید مورد هدف خود قرار دهید. یا اگر فروشنده محصولات ساختمانی هستید بهتر است برای اصناف مرتبط با کسب و کار مصالح ساختمانی مثل، مهندسان ساخت و ساز، املاکی ها را مورد هدف قرار داد.
نوع دیگری از ارسال پیام هدفمند هم هست که فوق العاده پرکاربرد و هدفمند می باشد و آن جمع آوری و ارسال پیامک برای مشتریانتان هست. حتما می دانید که جذب یک مشتری جدید ۵ برابر حفظ مشتری های قدیمی هزینه دارد.. پس از همین حالا شماره های مشتریان خود را جمع آوری کنید تا بعدها بتوانید به انها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. این پیام های می تواند یک پیام ادبی، تشکر از خرید، رضایت از خدمات و یا حتی یک پیشنهاد خرید عالی را یادآوری کنید.
ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بسیار ارزان تر و کاربردی تر و در مقایسه با سایر تبلیغات ها می باشد ، اما به شرطی که شما هدفمند تبلیغات کنید ، ارسال غیرهدفمند فقط برای تعداد بالا (مثلا ارسال به کل شهر) برای برند سازی مفید واقع خواهد شد .
اگر قصد ارسال پیامک انبوه (بیش از ۱۰۰ هزار پیامک) داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش هزینه بیشتری نسبت به خرید پنل و ارسال توسط خودتان خواهید داشت.
اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیامک دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

روش های متنوع ارسال پیامک انبوه با ساری یاب

بانک های شماره موبایل ملی پیامک، به شما کمک می کنند تا پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال کنید تا بازدهی فوق العاده ای داشته باشید، جهت ثبت سفارش و مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیست شماره های شخصی شما

برای ارسال انبوه به لیست شماره های شخصی، کافی است لیست خود را در قالب فایل اکسل یا تکست به همراه متن پیامک ارسال نمایید.

بر اساس شهر و استان

در این روش اس ام اس انبوه شما در کمترین زمان ممکن به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود.

بر اساس پیش شماره

پیام کوتاه شما برای پیش شماره های تلفن همراه بر اساس اپراتور های همراه اول و ایرانسل (قابلیت انتخاب محله، مشاغل و…) ارسال می شود.

بر اساس محله و منطقه

اگر کسب و کار شما در یک محله یا منطقه خاص فعال است، مطمئنا ارسال پیامک به آن بیشترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت.

بر اساس کد پستی

با ارائه ۲ الی ۵ رقم کدپستی محله های مورد نظر خود، ارسال شما هدفمند تر خواهد بود و به دست کسانی خواهد رسید که مورد نظر شما هستند.

بر اساس مشاغل و اصناف

اگر پیامک های شما مرتبط با مشاغل و اصناف خاص است، با تیم ما تماس بگیرید تا از حجم اطلاعات آن با خبر شوید و ارسال بهتری داشته باشید.